7 תנוחות סקס לא קונבנציונליות שיכולות להפוך את שעת השינה למהנה עוד יותר

כשזה מגיע לתנוחות סקס, יש את הקלאסיקות, את המהלכים המיינסטרימיים שההורים שלי עשויים לשחזר, ואז יש את האפשרויות הפרועות יותר שרובנו היינו רוצים לנסות רק יום אחד. עם זאת, אפילו תנוחות המין הפרועות ביותר לא צריכות להיות מסובכות או קשות מדי. למעשה, גם אם ניסיתם את הבסיס, תמצאו תנוחות סקס מסקרנות ומהנות שבטוח יכניסו ספין חדש לפעילויות בחדר השינה. הנה, שבע תנוחות סקס יצירתיות להפליא שבטוח יפעילו את המנועים שלך וישברו אותך מכל רוטציה בחדר השינה.

הגשר

זוכרים שאמרו לכם "לגשר כמו אלוף" בהתעמלות? ובכן, הנה גרסת הסקס. בתנוחת מין זו, האישה צריכה לשכב על גבה ולהרים את עצמה גבוה, להניח את משקלה על כתפיה ורגליה. תנוחת מין זו דורשת כוח מסוים בפלג גופו העליון של בן הזוג הגברי, מכיוון שהוא יתמוך בעצמו מעליה בעת כניסתו אליה. לאחר מספר ניסיונות, תנוחת מין זו יכולה ליצור חיבור מדהים בין בני זוג מכיוון ששניהם יכולים לשלוט בקצב ובזווית החדירה. בין אם אתה שומר על זה איטי ויציב או לוקח את זה למהירות מקסימלית, תנוחת מין זו מאפשרת לגופך לעבוד יחד כיחידה אחת תוך מתן ניצוץ נוסף של קסם אורגזמי.

העומד 69

כן, זה בדיוק כמו שזה נשמע. לתנוחת המין בעמידה 69 יש בונוס נוסף של שליטה מוגברת עבור כל אחד מבני הזוג, מכיוון שהם יכולים למעשה לקבל הנאה בתורות בזמן שבן הזוג השני תומך בהם. כדי לבצע את תנוחת המין הזו, שני בני הזוג תופסים את תנוחת 69 המסורתית, כאשר אחד מבני הזוג שוכב ובן הזוג השני שוכב למעלה – אלא שהפעם שניכם עומדים. עבור בן זוג עם משקל גוף גדול יותר, בן הזוג שנמצא בחלק התחתון צריך להניח את ידו על קיר או על חפץ נייח אחר ל"בקרת ניתורים", שיעזור לייצב את הדחפים שלהם.

Acrobat המומחה

תנוחת המין המתקדמת הזו, שזכתה לשם ההולם "אקרובט מומחה", היא אחת מתנוחות המין הפרועות ביותר שיש. כדי לנסות את תנוחת המין הזו, הילדה צריכה לשכב על גבה. לאחר מכן על הגבר לשבת עליה תוך שהוא מרים את רגליו למעלה וחוצה אותן על גופה. תנוחת מין זו עשויה להיראות מסובכת, עם זאת, כאשר היא נעשית כראוי האקרובט המומחה יכול לתת לו אחיזה הדוקה יותר ושליטה טובה יותר במהלך הדחיפה, כמו גם לספק חיבור מפתה כשהיא משתמשת ברגליה כדי לעזור למשוך אותו קרוב יותר.

המריצה

לעתים קרובות נחשב "הכי מצחיק", זה דורש את הכוח ביותר מכל תנוחות המין. כדי לנסות זאת, על בת הזוג הנשית להניח תנוחה נוטה בעוד בן הזוג הגברי עומד מלפנים, כשרגליה המורמות כרוכות על כתפיו. כדי לעזור לה לשמור על שיווי משקל, הוא יכול לעמוד כשרגליו מרוחקות מעט זו מזו תוך שהוא אוחז בירכיה או בקרסוליה. כדי להפיק את המרב מתנוחת מין זו, בת הזוג יכולה להרים את ירכיה למעלה ולמטה כדי להוסיף גירוי לאקט וחדירה עמוקה יותר גם כן.

הדמות המעוותת שמונה

לפגישה אינטימית יותר, אתה יכול לנסות להשתמש בתנוחת המין Twisted Figure Eight. כדי לעשות זאת, האישה צריכה למתוח את הגבר בתנוחה בסגנון בוקרת תוך שמירה על פלג גופה העליון נוטה מעט לאחור. לאחר מכן, על הגבר להצליב זרוע אחת מתחת לברך שלה ואת השנייה סביבה תוך כדי שהוא מתחיל לדחוף לאט. תנוחת המין המעוותת איור שמונה עובדת בצורה הטובה ביותר כאשר היא נעשית באופן איטי וחושני וניתן להשתמש בה כדי להקניט ולפתות את שני בני הזוג לסיפוק אורגזמי.

הפנים כבויות

תנוחת המין המרגשת הזו חייבת לגרום לך להזיע. לשם כך, בן הזוג הנשי צריך להניח תנוחה נוחה על גבה בזמן שבן הזוג הגברי כורע ברך לפניה. כדי להפוך את זה למעניין עוד יותר, הגבר יכול להניח את רגליו על כתפיו או פלג גופו העליון – מה שעובד הכי טוב עבור שני בני הזוג. לאחר מכן, כאשר הגבר דוחף מאחורי בת הזוג יכולה לשמור על קשר עין, וליצור תחושה נוספת של חיבור וקרבה בזמן שהם מחממים את חדר השינה.

הכפיות

אם אתם מחפשים ניסיון רומנטי, תנוחת המין הבאה צריכה לעשות את העבודה. הכפיות מתחילות באופן דומה לסגנון הכלבלב המסורתי, כאשר בת הזוג הנשית תופסת את תנוחת הכפיפות בעוד בן הזוג הגברי עומד מאחוריה. לאחר מכן, במקום לדחוף מאחור – בן הזוג הגברי צריך לעמוד, לאפשר לאיבר מינו להישען על אזור הדגדגן שלה ולהתחיל לנוע בתנועה מעגלית ומלטפת. תנוחת מין זו מאפשרת חדירה רכה ועדינה יותר שיכולה להיות דרך מצוינת להתחיל כל בריחה בחדר השינה, או לסגור אותה בנימה עדינה.

עבור זוגות המעוניינים להתחיל מחדש עם חיי המין שלהם, שבע תנוחות המין האלה בטוח

סיפורים אירוטיים - מאמרים נוספים

נערות ליווי הידועות גם כעובדות מין היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. בניגוד לאמונה הרווחת נערות ליווי אינן מספקות רק את התשוקות המיניות של לקוחותיהן. למעשה נערות ליווי רבות מספקות חברות ותמיכה רגשית ללקוחותיהן מה שהופך את עבודתן להרבה יותר מסתם חוויה עסקית. עם זאת בשל הסטיגמה סביב המקצוע שלהם נערות ליווי לעתים קרובות לא הובנו כראוי והוצגו בצורה שגויה. במאמר זה אנו שואפים לספק הבנה מעמיקה ומקצועית של נערות ליווי ההיסטוריה שלהן ותפקידן בחברה.

נערות ליווי, הידועות גם כעובדות מין, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. בניגוד לאמונה הרווחת, נערות ליווי אינן מספקות רק את התשוקות המיניות של לקוחותיהן. למעשה, נערות ליווי רבות מספקות חברות ותמיכה רגשית ללקוחותיהן, מה שהופך את עבודתן להרבה יותר מסתם חוויה עסקית. עם זאת, בשל הסטיגמה סביב המקצוע שלהם, נערות ליווי לעתים קרובות לא הובנו כראוי והוצגו בצורה שגויה. במאמר זה אנו שואפים לספק הבנה מעמיקה ומקצועית של נערות ליווי, ההיסטוריה שלהן ותפקידן בחברה.

ההיסטוריה של נערות ליווי הרעיון של שירותי ליווי ניתן לייחס בחזרה לימי קדם שבו חצרות ופילגשים היו נפוצים בתרבויות רבות. ביוון העתיקה היו הירודולות, נשים שנחשבו לכלות האלים ושירתו במקדשים כמשרתות מיניות. ברומא היו מהמעמד…
נערות ליווי, הידועות גם כעובדות מין, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. בניגוד לאמונה הרווחת, נערות ליווי אינן מספקות רק את התשוקות המיניות של לקוחותיהן. למעשה, נערות ליווי רבות מספקות חברות ותמיכה רגשית ללקוחותיהן, מה שהופך את עבודתן להרבה יותר מסתם חוויה עסקית. עם זאת, בשל הסטיגמה סביב המקצוע שלהם, נערות ליווי לעתים קרובות לא הובנו כראוי והוצגו בצורה שגויה. במאמר זה אנו שואפים לספק הבנה מעמיקה ומקצועית של נערות ליווי, ההיסטוריה שלהן ותפקידן בחברה.
גילוי הסודות לחיי מין מספקים עצות חיוניות

גילוי הסודות לחיי מין מספקים: עצות חיוניות

סקס הוא היבט חיוני של יחסי אנוש, והוא ממלא תפקיד מכריע בבנייה וחיזוק הקשר בין בני זוג. עם זאת, למרות שמדובר בפעולה טבעית ואינסטינקטיבית, אנשים רבים עדיין נאבקים בחיי המין שלהם ומוצאים את עצמם מחפשים…
גילוי הסודות לחיי מין מספקים: עצות חיוניות
כותרת חקירת ההיסטוריה והמחלוקת סביב דירות דיסקרטיות עבור ויקיפדיה

כותרת: חקירת ההיסטוריה והמחלוקת סביב דירות דיסקרטיות עבור ויקיפדיה

דירות דיסקרטיות, הידועים גם בשם דירות דיסקרטיות, היו נושא של קסם ומחלוקת לאורך ההיסטוריה. מוסדות אלה, המנוהלים בדרך כלל על ידי גברת ומאוישים על ידי עובדי מין, היו נפוצים בתרבויות ובחברות רבות במשך מאות שנים.…
כותרת: חקירת ההיסטוריה והמחלוקת סביב דירות דיסקרטיות עבור ויקיפדיה
שחרור הנאה ייעוץ מיני מומחה לקוראי ויקיפדיה

שחרור הנאה: ייעוץ מיני מומחה לקוראי ויקיפדיה

מין הוא היבט טבעי וחשוב בחיי האדם, אך הוא נותר נושא טאבו בחברות רבות. אין זה מפתיע, אם כן, שכאשר מדובר במציאת מידע מדויק ואמין על מין, רבים פונים לאינטרנט. וכשמדובר במרכזי ידע מקוונים, ויקיפדיה…
שחרור הנאה: ייעוץ מיני מומחה לקוראי ויקיפדיה

סיפורים אירוטיים